Proszę czekać

Czysty, Zielony Wałbrzych

Jak co roku, uczniowie z naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w akcji "Czysty, Zielony Wałbrzych". W tym roku w porządkowanie zaangażowali się nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły, którzy zaopatrzeni w worki na zbiórkę śmieci i rękawice solidnie posprzątali teren szkolny. Zostały także posadzone bratki. Akcja miała na celu budzenie i wzmacnianie świadomości ekologicznej uczniów oraz odpowiedzialności za naszą planetę. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie wyniosą z tych zajęć jak najwięcej pozytywnych wartości i będą dbać o środowisko nie tylko w czasie zorganizowanych akcji, ale także na co dzień.