Proszę czekać

Zapytanie ofertowe z dnia 16.05.2022r.

Zakup i dostawa zestawu nagłośnieniowego z bluetooth

Pełna treść zapytania ofertowego dostępna jest na stronie BIP Urzędu Miasta Wałbrzycha

Unieważnienie oferty z dnia 16.05.22r.
"Obie oferty przekraczają pulę środków przeznaczonych przez Zamawiającego na zakup wyposażenia określonego w zapytaniu ofertowym".
Unieważnienie oferty audio - wideo.pdf (140 KB)

Zapytanie ofertowe z dnia 20.05.2022r.

Dostawa sprzętu audio- wideo w ramach rządowego programu "Laboratoria przyszłości".

Pełna treść zapytania ofertowego dostępna jest na stronie BIP Urzędu Miasta Wałbrzycha.

Informacja o wyborze oferty zapytania ofertowego nr PSP/8/2022 z dnia 20.05.2022r.

Zapytanie ofertowe z dnia 04.07.2022r.
Zakup krzeseł szkolnych

Zapytanie ofertowe z dnia 04.07.2022r.
Zakup regulowanych ławek szkolnych

LpNazwaOpisTypRozmiarData